Senix CSE24-M-EU Elektrikli testere 2400w
Marka: Senix
9,453.40 TL
Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
Teknik Özellikler
Zincir Ölçüsü : 3/8"-91
Yağ Depo Kapasitesi : 0,23 lt
Yağ Pompası Tipi : Otomatik
Kılavuz Boyu : 45 cm
Güç : 2,4 kW
Gerilim : 230 V
Frekans : 50Hz